Menu
Your Cart

Hakkımızda

20 yılı aşkın tecrübemiz ve deneyimli ekibimizle birlikte tasarımlarımızı ve ürünlerimizi dünyanın dört bir yanına ihraç ediyoruz. Özgün kumaş tasarımlarının peşindeyiz ve her zaman güncel teknolojiye yatırım yaparak, kaliteden asla ödün vermeyen bir üretim anlayışına sahip olmayı hedefliyoruz.

En gelişmiş baskı teknolojilerini kullanarak polyester ve polyester viskon gibi polyester karışımlı kumaşlara baskı uyguluyoruz. Firmamız yılda 10.000.000 metre baskı kapasitesi gibi yüksek bir kapasiteyle hizmet vermektedir. Her yıl binlerce tasarım üreterek alanında sektörün öncüsü olmaya devam ediyoruz. Tasarımcılarımızın desenlerini ekip çalışması ile birlikte harmanlıyoruz. Zarafetten aldığımız ilhamı kaliteye dönüştürüyoruz. Sektörde büyük ihtiyaç duyulan kaliteli ve hızlı üretimi garanti ediyoruz.

Kullandığımız tüm boyalar Oeko-Tex®️ sertifikasyonundan belgeli ve doğaya zararsız su bazlı dispers boyalardan oluşmaktadır. Ürünlerimizde kaliteye hassasiyet gösteriyoruz. Doğaya saygımızdan dolayı ve daha yaşanabilir bir dünya için geri dönüştürülebilir kağıtları kullanıyoruz.

ÜRETİM

Yılda 10 Milyon metre baskı ve binlerce tasarım üretimiyle sektörün öncüsü Yılmaz Dijital tüm boyalarında OEKO-TEX sertifikasına sahip ürünler kullanmaktadır.